COFNIJ

Avance Century 6

Zestaw kolumn podłogowych Avance Century 6
Cena dotyczy jednego, fabrycznie nowego kompletu kolumn, w którego skład wchodzą: dwie kolumny podłogowe

Będąc znaną wśród innych duńskich marek audio, AVANCE przywiązuje ogromną wagę do wykorzystywania w produkcji swoich głośników dobrze wyselekcjonowanych materiałów. Wysublimowane rzemiosło, ciągły rozwój i ulepszanie technologii, sprawia że każde dzieło AVANCE wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Dane techniczne:
Pasmo przenoszenia: 30 Hz ~ 40 KHz
Impedancja: 4 Ω
Czułość: 89dB
Głośnik wysokotonowy: 1x 2,5 cm Scanspeak
Głośnik średniotonowy: 1x 13 cm Scanspeak
Głośnik niskotonowy: 2x 20 cm Scanspeak
Waga: 67 kg / sztuka
Wymiary: 398 x 506 x 1225 mm

Produkty marki Avance cechuje bardzo wysoka jakość dźwięku, wykonane są z niezwykła dbałością o szczegóły, estetykę oraz nowoczesną stylistykę. Wszystko to pozwala na niezapomniane wrażenia odsłuchu nawet dla najbardziej wybrednych odbiorców. Przy konstruowaniu kolumn Avance używane są najlepszej jakości materiały, firma dysponuje własnym zaawansowanym laboratorium zajmującym się szczegółowym testowaniem i dobieraniem odpowiednich komponentów do zestawów, dzięki czemu każdy produkt tej marki cechuje się bardzo wysoką jakością.

Przetworniki Duńskiej firmy Scanspeak
W kolumnie zostały zamontowane przetworniki renomowanej Duńskiej firmy Scanspeak, która zajmuje się produkcją głośników od 1970 roku. Marka od początków działalności nie idzie na kompromisy związane z jakością swoich produktów i nigdy nie rezygnuje z dążenia do perfekcji. Lata doświadczenia pozwoliły na dopracowanie topowych modeli do klasy Hi End.

Made in Denmark
Kolumny zostały wyprodukowane w Dani.