Cofnij

Avance Dana 3

Zestaw kolumn podłogowych Avance Dana 3 – made in Denmark
Cena dotyczy fabrycznie nowego zestawu kolumn, w którego skład wchodzą: dwie kolumny podłogowe

Do zestawu producent nie dołącza okablowania, w celu zakupu kabli zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.

Bogate brzmienie klasy Hi End
Zestaw kolumn podłogowych Duńskiej firmy Avance, Dana 3. Model charakteryzuje się nienaganną równowagą, oraz wyczuciem dźwięku. Przetworniki marki Scanspeak pozwoliły na uzyskanie niezwykłej wydajności w tym przedziale cenowym. Konstrukcja została stworzona dla najbardziej wymagających odbiorców, którym zależy na poprawnym, bogatym brzmieniu.

Obudowa z drzewa różanego została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Dzięki temu niechciane rezonanse, które mogłyby wpłynąć negatywnie na jakość dźwięku, ograniczone są do minimum.

Dane techniczne:
Marka: Avance
Model: Dana 3
Kraj produkcji: Dania
Zakres częstotliwości: 38 Hz ~ 30 kHz
Impedancja znamionowa: 4 Ω
Skuteczność: 86dB
Głośnik wysokotonowy: 1×2,54 cm Scanspeak
Głośnik średniotonowy: 1x 13,3 cm Scanspeak
Głośnik niskotonowy: 2×16,5 cm Scanspeak
Waga 1 kolumny: 25 kg
Rozmiar produktu: 230x340x1145 mm
Made in Denmark!
Kolumny zostały w pełni wyprodukowane w Dani, co świadczy o ich wysokiej jakości. Poziom wykonania jest bezkonkurencyjny w stosunku do zestawów wykonywanych w Chinach lub Tajwanie.

Przetworniki Duńskiej firmy Scanspeak
W kolumnie zostały zamontowane przetworniki renomowanej Duńskiej firmy Scanspeak, która zajmuje się produkcją głośników od 1970 roku. Marka od początków działalności nie idzie na kompromisy związane z jakością swoich produktów i nigdy nie rezygnuje z dążenia do perfekcji. Lata doświadczenia pozwoliły na dopracowanie topowych modeli do klasy Hi End.